ASK: ANIMATION SUPPORT KIT

ASK: Animation Support Kit to realizowany online program dla twórców animacji poszukujących konkretnych rozwiązań dla swoich projektów lub chcących udoskonalić swoje umiejętności.

O konkretne rozwiązania realizacyjne twórcy filmów animowanych będą mogli zapytać tak uznanych praktyków, jak Tim Allen, Magdalena Bieszczak, Sylwia Nowak, Piotr Knabe i Marcin Zalewski.

Warsztat z animatiku, podczas którego uczestnicy przejdą przez wszystkie etapy jego tworzenia, poprowadzi Martin Bell.

Projekt ASK to zarówno program doradczy, jak i możliwość zdobycia nowych umiejętności. Projekt odbywa się pod patronatem medialnym magazynu Skwigly.
ASK to konsultacje z ekspertami na wybrane przez uczestnika zagadnienia z zakresu projektowania i budowy lalek animacyjnych oraz animacji stop motion, a także 3-tygodniowy warsztat z tworzenia animatiku.WARSZTAT Z TWORZENIA ANIMATIKU

Jak stworzyć szczegółowo dopracowany animatik, z głębią ostrości i ruchami kamery? Dołącz do projektu ASK: Animation Support Kit, weź udział w 3-tygodniowych warsztatach z Martinem Bellem.

KONSULTACJE Z EKSPERTAMI

Konsultacja w ramach ASK: Animation Support Kit to możliwość omówienia z ekspertem wybranego zagadnienia (lub zagadnień), dotyczącego planowanego lub realizowanego projektu filmowego, na dowolnym etapie powstawania.