WSPARCIE PRODUKCJI

MOMAKIN oferuje usługi dla producentów i twórców animacji, projektów aktorskich i dokumentalnych, domów produkcyjnych i agencji reklamowych. Specjalizuje się w animacji stop motion, w szczególności lalkowej i dysponuje bogatym portfolio talentów z całego świata. Wspiera projekty filmowe od etapu planowania i finansowania przez produkcję, aż po promocję. Dzięki wypracowanej sieci kontaktów zapewnia skuteczne pozyskiwanie koproducentów i partnerów do projektów filmowych oraz kompleksową realizację działań marketingowych.
Model współpracy dostosowywany jest indywidualnie do projektu i potrzeb klientów.

even mive goes 396x323


USŁUGI PRODUKCYJNE DLA FILMU

MOMAKIN specjalizuje się w projektach animacji stop motion, w szczególności w technice lalkowej. Oferuje kompleksowe usługi produkcyjne w zakresie wykonania lalek, dekoracji i rekwizytów, a także całych sekwencji animowanych. 

Martyna Koleniec To Protect Surf 574x323


USŁUGI PRODUKCYJNE DLA PROJEKTÓW REKLAMOWYCH 

Animacja poklatkowa posiada ogromny potencjał, który może być wykorzystywany w realizacji reklam, teledysków, spotów, jingli czy całych kampanii społecznych. Ma do zaoferowania szeroki i niepowtarzalny wachlarz środków wizualnych. 

helios przytulmniedzientaty 1920x1080px v1


PROMOCJA I MARKETING

MOMAKIN to skuteczna promocja projektów filmowych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Firma oferuje działania z zakresu prowadzenia kampanii promocyjnych, komunikacyjnych, PR i media relations.