EDUKACJA DLA KAŻDEGO


MOMAKIN zajmuje się edukacją filmową skierowaną do odbiorców w każdym wieku, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat filmu animowanego. Warsztaty realizowane są w multipleksach, kinach studyjnych i lokalnych czy w centrach kultury. Animacja ilustruje zjawiska współczesnej kultury, a dzięki temu staje się doskonałym punktem wyjścia do ciekawej rozmowy. Zajęcia rozwijają kompetencje kulturowe uczestników dzięki starannie przygotowanej warstwie merytorycznej, połączonej z atrakcyjną formą wizualną omawianych animacji.

Celem MOMAKINa jest ułatwienie dostępu do edukacji filmowej dla dzieci i młodzieży oraz zainteresowanie szeroko pojętą animacją odbiorców dorosłych. Poprzez tworzenie kreatywnych i wyjątkowych warsztatów MOMAKIN chce odkrywać przed uczestnikami bogactwo światowej kultury.

REALIZACJE - PRZYKŁADY

Klatka po klatce. Tajniki pracy twórców

KLATKA PO KLATCE. TAJNIKI PRACY TWÓRCÓW to seria webinarów z sesją Q&A z polskimi twórcami animacji, którzy opowiedają o swojej codziennej pracy przy filmach stop motion i odkrywają tajemnice związane z wykonywanymi zawodami.