EDUKACJA PROFESJONALNA

MOMAKIN zajmuje się edukacją i profesjonalizacją branży filmowej związanej z animacją. Organizuje warsztaty, konsultacje z ekspertami i spotkania. Wszystko po to, by integrować branżę i powiększać sieć kontaktów oraz ułatwiać nawiązanie międzynarodowej współpracy przy tworzeniu animacji. MOMAKIN stawia przede wszystkim na praktyczną wiedzę i rozwój indywidualnych umiejętności.
MOMAKIN stale rozwija branżę stop motion.
W zakresie Edukacji profesjonalnej MOMAKIN od kilku lat wspiera środowisko twórców animacji poklatkowej i organizuje międzynarodowe wydarzenie ANIMARKT Stop Motion Forum, które koncentruje się na najważniejszych zagadnieniach i wyzwaniach związanych z produkcją filmów tworzonych w tej technice.
Od 2016 roku MOMAKIN współpracuje z wysoko wyspecjalizowanymi twórcami, którzy prowadzą warsztaty, biorą udział w spotkaniach i konsultacjach podczas ANIMARKT Stop Motion Forum. Edukacyjna część Forum przyciąga wielu chętnych udowadniając, że branża animacji nieustannie się rozwija.

ODKRYJ PROFESJONALNE WARSZTATY REALIZOWANE PRZEZ MOMAKIN:

ASK event cover 396x323

ASK: ANIMATION SUPPORT KIT

Realizowany online program dla twórców animacji poszukujących konkretnych rozwiązań dla swoich projektów lub chcących udoskonalić swoje umiejętności.

sztuka tworzenia lalki 396x323

SZTUKA TWORZENIA LALKI

Sztuka Tworzenia Lalki” to interdyscyplinarny i innowacyjny projekt, który łączył sztukę filmu animowanego z innymi dziedzinami twórczości artystycznej, szczególnie z rzeźbą.

animarkt logo 396x323

ANIMARKT STOP MOTION FORUM - CZĘŚĆ EDUKACYJNA

Ważnym elementem programu ANIMARKT jest część profesjonalizująco-edukacyjna, która dzięki swojej formule wspiera początkujących twórców w doborze właściwych ścieżek rozwoju zawodowego, sposobach efektywnego poszukiwania pracy oraz funduszy na realizację swoich projektów.