Klatka po klatce. Tajniki pracy twórców

Klatka po klatce social media cover photo
Zawsze byłeś ciekawy, jak powstaje animacja stop motion? Chciałbyś poznać twórcę, który pracował przy  blockbusterze „Jaskiniowiec” albo stworzył figurę głównego psiego bohatera do nominowanego do Oscara filmu „Wyspa psów”? A może fascynuje Cię proces powstawania scenografii czy rekwizytów do filmu poklatkowego? Dołącz do projektu KLATKA PO KLATCE. TAJNIKI PRACY TWÓRCÓW i poznaj świat filmu animowanego od kuchni! 

KLATKA PO KLATCE. TAJNIKI PRACY TWÓRCÓW to seria webinarów z sesją Q&A z polskimi twórcami animacji, którzy opowiedają o swojej codziennej pracy przy filmach stop motion i odkrywają tajemnice związane z wykonywanymi zawodami: animatora, twórcy lalek animacyjnych, scenografa, reżysera czy dźwiękowca. Projekt został dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu „Kultura w sieci”.
INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
  • Spotkania kierowane są do wszystkich zainteresowanych, chcących poznać bliżej świat animacji.
  • Każdy webinar to około 45-minutowe wideo.
  • Webinary odbywały się od 27 lipca do 7 września 2020 roku, 2 razy w tygodniu na Facebooku i YouTube MOMAKIN. Widzowie mogli zadawać pytania gościom podczas sesji Q&A zaraz po obejrzeniu webinaru.
GDZIE OGLĄDAĆ?
Każdy z webinarów jest dostępny poniżej, na stronie konkretnego twórcy.
Wyemitowane spotkania dostępne są także na kanale YouTube MOMAKIN.Gośćmi KLATKA PO KLATCE. TAJNIKI PRACY TWÓRCÓW byli cenieni twórcy, którzy pracują przy najlepszych polskich i międzynarodowych filmach animowanych:

2020 NCK dofinans kulturawsieci rgb