Gotowe zestawy filmowe

MOMAKIN oferuje szeroki wybór gotowych zestawów filmowych, skomponowanych ze starannie dobranych animowanych filmów krótkometrażowych.

Ze względu na intensywne prace związane z przygotowaniami do LAL.KA Lodz Animation Festival i Animarkt Stop Motion Forum ogłaszamy MIESIĘCZNĄ PRZERWĘ W DZIAŁALNOŚCI DYSTRYBUCYJNEJ.

W okresie 17 września – 19 października nie będziemy realizować zamówień na filmy. W razie zainteresowania animacjami z naszego katalogu prosimy o kontakt w bieżącym tygodniu lub dopiero po 19 października.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

 

 

 

  • Każdy zestaw filmowy trwa ok. 20 minut – w razie potrzeby zorganizowania dłuższej projekcji można łączyć kilka zestawów ze sobą.
  • Licencja na jednorazowy pokaz jednego zestawu filmowego to: 120 zł netto (+ opłata 10 zł netto za przygotowanie i wysyłkę filmów)
  • W przypadku pokazów niekomercyjnych (niebiletowanych) cena licencji dla jednego zestawu to 100 zł netto (+ opłata 10 zł netto za przygotowanie i wysyłkę filmów)

Aby zamówić gotowy zestaw filmów wystarczy wysłać wiadomość na adres: p.zacharek@momakin.pl lub skorzystać z FORMULARZA znajdującego się na dole strony.

 

FORMULARZ – gotowe zestawy filmowe

Chcę zamówić następujące zestawy filmów:
Pamiętnik FlorkiPrzytul mnieUniwersalny IByć przedszkolakiemDo czego służy książka?Czym jest czas?Drugie życie przedmiotuChorobaJasne strony naszego cieniaWakacjePodróżeMuzykaLatawiecZwierzątkaKaktus i MałyCzy wszyscy jesteśmy tacy sami?UniwersalnyEkologiczny

Planowana data pokazu:

Miejsce pokazu:

Rodzaj preferowanego nośnika:
DVDDCPBlu-Ray

Imię i nazwisko Zamawiającego: (wymagane)

Adres email Zamawiającego: (wymagane)

Telefon do Zamawiającego:

Dodatkowe pytania? To dobre miejsce, aby je zadać: