Dystrybucja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gotowe zestawy filmowe

MOMAKIN oferuje szeroki wybór gotowych zestawów filmowych, skomponowanych ze starannie dobranych animowanych filmów krótkometrażowych.

  • Każdy zestaw filmowy trwa ok. 20 minut – w razie potrzeby zorganizowania dłuższej projekcji można łączyć kilka zestawów ze sobą.
  • Licencja na jednorazowy pokaz jednego zestawu filmowego to: 120 zł netto (+ opłata 10 zł netto za przygotowanie i wysyłkę filmów)
  • W przypadku pokazów niekomercyjnych (niebiletowanych) cena licencji dla jednego zestawu to 100 zł netto (+ opłata 10 zł netto za przygotowanie i wysyłkę filmów)

Aby zamówić gotowy zestaw filmów wystarczy wysłać wiadomość na adres: p.zacharek@momakin.pl

Wiek 3-6 lat

PAMIĘTNIK FLORKI

ZAWARTOŚĆ: Pamiętnik Florki: Balet ; Pamiętnik Florki: Sen
DŁUGOŚĆ: 22′
OPIS: Dwa odcinki animacji o uroczej ryjówce Florentynie, która tym razem zmierzy się z nocnymi koszmarami oraz spróbuje swoich sił w balecie.

 

 

 

 

UNIWERSALNY I

 

 

 

 

 

 

 


ZAWARTOŚĆ:
Namaluj mi bajkę: To pewna wiadomość ; Cyrk: Magiczna szafa ; Tonky: Zabawa w szkołę ; Tonky: Tonky i fotografia  Tonky: Samolocik
DŁUGOŚĆ: 20’30”
OPIS: Filmowa adaptacja bajki Hansa Christiana Andersena, czyli historia pewnej plotki. Animacja wzbogacona o cztery krótkie historie pobudzające dziecięcą wyobraźnię, rozwijające kreatywność i estetyczną wrażliwość widzów.

 

 

UNIWERSALNY II

ZAWARTOŚĆ: Namaluj mi bajkę: Len ; Stukotki ; Aniołki z poddasza: Obserwowanie gwiazd
DŁUGOŚĆ: 20′
OPIS: Zestaw składa się z animacji, które w różnorodny sposób opowiadają o radości poznawania świata i siebie samego.

 

 

 

UNIWERSALNY III

ZAWARTOŚĆ: Bajki i baśnie polskie: Paweł i Gaweł ; Stukotki ; Tonky: Buty Taty ; Tonky: Zegar
DŁUGOŚĆ: 21′
OPIS: Adaptacja wiersza Aleksandra Fredry „Paweł i Gaweł” w towarzystwie trzech krótkich, dowcipnych historii ilustrujących piękno i bogactwo dziecięcej zabawy.

 

 

 

UNIWERSALNY IV

ZAWARTOŚĆ: Pamiętnik Florki: Niebo ; Cyrk: Klaun i słoniątko ; Cyrk: Mały nosorożec ; Cyrk: Zespół muzyczny ; Tonky: Spanie ; Tonky: Zabawa w dom ; Tonky: Kino
DŁUGOŚĆ: 20′
OPIS: Zestaw zbudowany z kilku historii przedstawiających przygody ryjówki Florki poznającej naturę i piękno burzy oraz chłopca o imieniu Tonky, który bawiąc się z siostrą odkrywa potęgę wyobraźni i magię kina.

 

 

Wiek 7-12 lat

KAKTUS I MAŁY

ZAWARTOŚĆ: Kaktus i Mały: Czy wiecie dzieciaki, w czym pomagają raki? ; Kaktus i Mały: Dlaczego nie ma zgody na marnowanie wody? ; Kaktus i Mały: Dlaczego przez puszki bolały nas nóżki? ; Kaktus i Mały: Jak kaktusa granie wsparło śmieci segregowanie?
DŁUGOŚĆ: 21’30”
OPIS: Zestaw czterech odcinków serialu „Kaktus i Mały”, który przybliża zagadnienia z zakresu ekologii: zachowanie się na łonie natury, oszczędzanie wody, dbanie o czystość lasu, segregację śmieci.

 

 

UNIWERSALNY I

ZAWARTOŚĆ: Kaktus i Mały: Dlaczego cudze śmieci muszą zbierać dzieci? ; Namaluj mi bajkę: Len ; Ocal naszą ziemię: Transport publiczny
DŁUGOŚĆ: 20′
OPIS: Zestaw trzech animacji, które pokazują że każdy z nas ma wpływ na świat, w którym żyjemy. Natomiast piękna ekranizacja bajki H.Ch. Andersena w poetycki sposób oswaja widzów z pojęciem przemijania.

 

 

UNIWERSALNY II

ZAWARTOŚĆ: Kaktus i Mały: Dlaczego lodówka to nie łamigłówka? ; Namaluj mi bajkę: To pewna wiadomość ; Ocal naszą ziemię: Pestycydy
DŁUGOŚĆ: 20′
OPIS: Animacje tego zestawu uwrażliwiają widzów na zagadnienia związane z ekologią, a ekranizacja bajki H.Ch. Andersena pokazuje zgubne konsekwencje plotkowania.

 

 

UNIWERSALNY III

ZAWARTOŚĆ: Dziewczyna bez ucha ; Początek
DŁUGOŚĆ: 20’42”
OPIS: Dwie historie, które w intrygujący i nietuzinkowy sposób opisują otaczający nas świat.

 

 

 

UNIWERSALNY IV

ZAWARTOŚĆ: Kaktus i Mały: Dlaczego nic mi się nie stanie, gdy wyłączą ogrzewanie? ; Kaktus i Mały: Dlaczego grat parkował w lesie od lat? ; Początek ; Ocal naszą ziemię: Eksploatacja złóż
DŁUGOŚĆ: 20’03”
OPIS: Zestaw animacji poruszających tematykę ochrony środowiska i dbania o świat, w którym żyjemy.

 

 

EKOLOGICZNY

ZAWARTOŚĆ: Kaktus i Mały: Dlaczego zwykłej krowie zawdzięczam zdrowie? ; Kaktus i Mały: Dlaczego grat parkował w lesie od lat? ; Kaktus i Mały: Dlaczego bakterie są czasem jak baterie? ; Ocal naszą ziemię: Pestycydy ; Ocal naszą ziemię: Śmieci
DŁUGOŚĆ: 20’03”
OPIS: Zestaw prezentuje zagadnienia z zakresu ekologii: zdrowa żywność, bakterie, segregacja śmieci.

 

 

Szczegółowych informacji na temat zakupu licencji udzielają:
Agnieszka Kowalewska-Skowron – 882 927 322 (a.kowalewska@momakin.pl)
Paulina Zacharek – 690 320 715 (p.zacharek@momakin.pl)
Iwona Buchcic – 502 598 925 (i.buchcic@momakin.pl)