USŁUGI PRODUKCYJNE DLA FILMU


MOMAKIN specjalizuje się w projektach animacji stop motion, w szczególności w technice lalkowej. Oferuje kompleksowe usługi produkcyjne w zakresie wykonania lalek, dekoracji i rekwizytów, a także całych sekwencji animowanych.

Wspiera producentów w rekrutacji twórców z zakresu animacji, reprezentuje i koordynuje pracą członków pionów plastycznych i kreatywnych (w tym projektantów postaci), a także animatorów, specjalistów z zakresu realizacji zdjęć stop motion i na miniaturach (w tym autorów zdjęć) oraz usługodawców z zakresu postprodukcji obrazu i dźwięku.

MOMAKIN oferuje usługi dla producentów animacji, ale i dla projektów łączących animację z dokumentem lub filmem aktorskim. Posiada doświadczenie w procesie realizacji miniatur, efektów specjalnych czy postprodukcji zarówno w filmach dokumentalnych, jak i fabularnych.

Firma pomaga w pozyskiwaniu partnerów i koproducentów, przede wszystkim dla projektów na etapie developmentu oraz koordynacji projektów międzynarodowych.

REALIZACJE - PRZYKŁADY

EVEN MICE BELONG IN HEAVEN

„Even Mice Belong in Heaven” | film zakończony

reż. Denisa Grimmova, Jan Bubenicek
produkcja: Fresh Films (Czechy)
koprodukcja: Animoon
MOMAKIN: koordynacja produkcji lalek animacyjnych

Pełnometrażowy film skierowany do dziecięcej widowni, łączący animację lalkową i komputerową 3D. Przy pomocy opowieści o losach Myszy i Lisa, trafiających do zwierzęcego nieba, oswaja młodych odbiorców z tematyką przemijania, a przy tym opowiada o nadziei, sile przyjaźni i odwadze. Koprodukcja czesko-polsko-francusko-słowacka.

Przy filmie współpracowała łódzka ekipa, odpowiadająca za:
- lalki: Agnieszka Mikołajczyk, Agnieszka Smolarek, Anna Szcześniak, Beata Jarmuż-Socha, Piotr Knabe, Dariusz Kalita, Marcin Zalewski;
- projekty techniczne lalek: Piotr Knabe;
- projekty konstrukcji lalek: Dariusz Kalita;
- konstrukcje animacyjne: Daniel Kopala;
- asystent produkcji (lalki): Magdalena Haremska;
- koordynator produkcji lalek: Katarzyna Gromadzka (MOMAKIN).

1

GALERIA