USŁUGI PRODUKCYJNE DLA FILMU


MOMAKIN specjalizuje się w projektach animacji stop motion, w szczególności w technice lalkowej. Oferuje kompleksowe usługi produkcyjne w zakresie wykonania lalek, dekoracji i rekwizytów, a także całych sekwencji animowanych.

Wspiera producentów w rekrutacji twórców z zakresu animacji, reprezentuje i koordynuje pracą członków pionów plastycznych i kreatywnych (w tym projektantów postaci), a także animatorów, specjalistów z zakresu realizacji zdjęć stop motion i na miniaturach (w tym autorów zdjęć) oraz usługodawców z zakresu postprodukcji obrazu i dźwięku.

MOMAKIN oferuje usługi dla producentów animacji, ale i dla projektów łączących animację z dokumentem lub filmem aktorskim. Posiada doświadczenie w procesie realizacji miniatur, efektów specjalnych czy postprodukcji zarówno w filmach dokumentalnych, jak i fabularnych.

Firma pomaga w pozyskiwaniu partnerów i koproducentów, przede wszystkim dla projektów na etapie developmentu oraz koordynacji projektów międzynarodowych.

REALIZACJE - PRZYKŁADY

LAST MATADOR

„Last Matador” | film w produkcji

reż. Katariina Lillqvist
produkcja:Film Cooperative Cagliostro (Finlandia)
koprodukcja: Zigedaire Animation (Szwecja), Filmsifotos (Hiszpania), Studio Mamiwata (Czechy)
MOMAKIN: współpraca przy lalkach (rączki)

W obskurnej tawernie nad brzegiem morza bezrobotny matador zarabia na życie, oferując turystom tintamareskowe zdjęcia. Złota era walk byków minęła na zawsze, a dawne areny są teraz nowoczesnymi centrami handlowymi. Jednak niespodziewanie wszystko się zmienia, kiedy do baru zagląda rosyjski turysta… To Władimir Putin, który właśnie odkrywa swoją ukrytą duszę matadora.

Ten 9-minutowy film animowany jest wykonany w różnych technikach, z wykorzystaniem animacji aktorskiej, poklatkowej i lalkowej (bunraku).

Matador Putin kukkoilee

GALERIA