PROMOCJA I MARKETING


MOMAKIN to skuteczna promocja projektów filmowych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Firma oferuje działania z zakresu prowadzenia kampanii promocyjnych, komunikacyjnych, PR i media relations. 

Organizacja konferencji prasowych i wydarzeń specjalnych, współpraca medialna z dziennikarzami, koordynacja produkcji materiałów reklamowych, zarządzanie profilami w mediach społecznościowych, tworzenie stron www czy działania reklamowe w internecie – strategia promocyjna dopasowywana jest do specyfiki realizowanego projektu.


MOMAKIN wspiera działania producentów mające na celu pozyskanie partnerów i koproducentów – zarówno instytucjonalnych, jak i komercyjnych – również poprzez reprezentowanie projektów filmowych na targach branżowych.

ZABIERZ MNIE TATO DO KINA!

Zabierz mnie tato do kina! | Dzień Taty w kinach Helios

czerwiec 2017
MOMAKIN: organizacja projektu

W projekcie wzięły udział 42 kina sieci Helios.

Została zrealizowana ogólnopolska kampania promocyjna, na którą złożyły się m.in. dystrybucja informacji prasowych o zasięgu ogólnopolskim i lokalnym, reklamy w prasie lokalnej i w internecie (Wirtualna Polska, Gazeta.pl), działania promocyjne na Facebooku.

Partnerami wydarzenia byli: firma Alexander (ufundowanie 500 nagród do konkursów, kilkuset gadżetów oraz 12 zestawów zabawek do przeprowadzenia warsztatów) oraz Telewizja Puls (przekazanie promocyjnych balonów i daszków).

W akcji wzięło udział ponad 4000 osób.

WhatsApp Image 2017 08 04 at 20.03.27

GALERIA