PROMOCJA I MARKETING


MOMAKIN to skuteczna promocja projektów filmowych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Firma oferuje działania z zakresu prowadzenia kampanii promocyjnych, komunikacyjnych, PR i media relations. 

Organizacja konferencji prasowych i wydarzeń specjalnych, współpraca medialna z dziennikarzami, koordynacja produkcji materiałów reklamowych, zarządzanie profilami w mediach społecznościowych, tworzenie stron www czy działania reklamowe w internecie – strategia promocyjna dopasowywana jest do specyfiki realizowanego projektu.


MOMAKIN wspiera działania producentów mające na celu pozyskanie partnerów i koproducentów – zarówno instytucjonalnych, jak i komercyjnych – również poprzez reprezentowanie projektów filmowych na targach branżowych.

MAJÓWKA Z ŻUBREM POMPIKIEM

Majówka z Żubrem Pompikiem | akcja edukacyjna

kwiecień – maj 2018
MOMAKIN: współorganizacja projektu

W ogólnopolskiej akcji edukacyjnej z bohaterami serialu animowanego wzięło udział
25 kin studyjnych i domów kultury oraz ponad 5 tysięcy przedszkolaków z całej Polski.

Celem projektu było promowanie wiedzy dotyczącej przyrody, a także edukacja w zakresie ochrony środowiska wśród dzieci w wieku przedszkolnym. Inspiracją do przeprowadzenia akcji był polski serial animowany „Żubr Pompik” (wyprodukowany przez studio filmowe EGoFILM), stworzony na podstawie serii książek Tomasza Samojlika o tym samym tytule.

„Majówka z Żubrem Pompikiem” składała się z dwóch etapów. W pierwszym – przedszkola, które zgłosiły się do akcji, otrzymały materiały dydaktyczne do przeprowadzenia trzech zajęć edukacyjnych w zakresie wiedzy o zwierzętach zamieszkujących las. W drugim etapie przedszkolaki odwiedzały kina studyjne, w których oglądały specjalny zestaw 4 odcinków serialu oraz brały udział w spotkaniu z przyrodnikiem.

Organizatorzy projektu: MOMAKIN, EGoFILM
Patroni medialni: TVP ABC, Polskie Radio Dzieciom, Magazyn Świerszczyk, Qlturka.pl, eGaga.pl, Miasto Dzieci, Czas Dzieci

Majwka z ubrem Pompikiem plakat

GALERIA