PROMOCJA I MARKETING


MOMAKIN to skuteczna promocja projektów filmowych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Firma oferuje działania z zakresu prowadzenia kampanii promocyjnych, komunikacyjnych, PR i media relations. 

Organizacja konferencji prasowych i wydarzeń specjalnych, współpraca medialna z dziennikarzami, koordynacja produkcji materiałów reklamowych, zarządzanie profilami w mediach społecznościowych, tworzenie stron www czy działania reklamowe w internecie – strategia promocyjna dopasowywana jest do specyfiki realizowanego projektu.


MOMAKIN wspiera działania producentów mające na celu pozyskanie partnerów i koproducentów – zarówno instytucjonalnych, jak i komercyjnych – również poprzez reprezentowanie projektów filmowych na targach branżowych.

WYSTAWA „SZTUKA TWORZENIA LALKI”

Sztuka Tworzenia Lalki | wystawa powarsztatowa

luty 2020

MOMAKIN: promocja, organizacja otwierającej konferencji prasowej

Dwunastu uczestników interdyscyplinarnych warsztatów pod okiem wybitnych artystów-plastyków – Sylwii Nowak i Marcina Zalewskiego – przez miesiąc uczyło się tworzyć lalki na potrzeby filmu. Efektem pracy duetów są projekty zrealizowane według ich własnych pomysłów i to właśnie one są prezentowane na powarsztatowej wystawie.

Lalkom na ekspozycji towarzyszą szkice oraz elementy z kolejnych etapów procesu twórczego – odlewy, materiały wykorzystane do kostiumów czy charakteryzacji, a zatem szeroka dokumentacja fascynującego procesu powstawania obiektów. Cały proces ich produkcji przebiegał zgodnie z regułami sztuki – po stworzeniu konstrukcji lalki i wymodelowaniu ciała przygotowano kostiumy, elementy stylizacji oraz wykonano malowanie postaci.

Kurator wystawy: Sofya Nabok
Organizator: EC1 Łódź – Miasto Kultury
Współorganizatorzy: Stowarzyszenie Producentów Polskiej Animacji (SPPA)
Partnerzy: MOMAKIN, Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, Toto Studio, Likaon

1

GALERIA