Filmowe urodziny w Tubajce

Wraz z rodzinną kawiarnią Tubajka przygotowałyśmy ofertę filmowych urodzin, które zarówno jubilatowi, jak i jego gościom, zapewnią mnóstwo wrażeń.

Do wyboru są dwa warianty urodzin:

WARIANT I
Urodziny to czas wspólnej zabawy, świętowania i prezentów. A gdyby tak przeżyć urodziny, podczas których razem z przyjaciółmi można stworzyć niesamowity prezent dla samego siebie? Zapraszamy na urodzinową zabawę, gdzie wszyscy goście przygotują wspólnie film animowany dla jubilata. Każdy z uczestników będzie mógł wcielić się w postać reżysera, animatora, scenarzysty, scenografa i pracując wspólnie na planie filmowym zrealizować krótkie dzieło – prezent upamiętniający ten wyjątkowy dzień.

Liczba uczestników: 10 osób*
Wiek uczestników: od 4. roku życia
Cena spotkania: 330 zł

*Powyżej 10 uczestników koszt udziału każdej kolejnej osoby to 33 zł.

WARIANT II
Magiczne spotkanie, które pokaże, że do stworzenia filmu nie zawsze potrzebujemy kamery oraz taśmy filmowej. Czasem wystarczą tylko: kartka papieru, ołówek, sznurek oraz… lusterko. Jubilat wraz ze swoimi gośćmi przy wykorzystaniu prostych prostych materiałów stworzy zabawki bazujące na technice animacji poklatkowej. Podczas konstruowania „pradziadków pierwszych filmów” każdy z uczestników spotkania będzie miał szansę rozgryźć w sposób doświadczalny podstawowe prawa optyki, dzięki którym ludzkie oko dostrzega na kinowym ekranie ruch.

Liczba uczestników: 10 osób*
Wiek uczestników: od 4. roku życia
Cena spotkania: 280 zł

*Powyżej 10 uczestników koszt udziału każdej kolejnej osoby to 28 zł.

Filmowe urodziny odbywają się w rodzinnej kawiarni Tubajka (Plac Zwycięstwa 3).

REZERWACJA:
Jesteś zainteresowany organizacją filmowych urodzin? Napisz do nas: wydarzenia@momakin.pl