ANIMARKT – wydarzenia dla profesjonalistów

W tym roku, w ramach ANIMARKT, czyli sekcji profesjonalnej Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Animacji ANIMART odbędą się:

panel dyskusyjny_smallPodczas panelu „Relacja producent-nadawca w rozwoju europejskiego rynku seriali animowanych” przyjrzymy się rynkowi produkcji seriali animowanych. Gośćmi panelu będą producenci oraz przedstawiciele telewizji z Belgii, Finlandii, Polski i innych europejskich krajów (szczegóły).

 

prezentacja_small„My Life as a Courgette” – dziesięć lat pracy nad najlepszym lalkowym filmem roku. Spotkanie z twórcami filmu, który już teraz uznawany jest za jeden z najlepszych filmów europejskich ostatnich lat (szczegóły).

 

prezentacja_small„Miś Uszatek” – od dziecięcych sentymentów do polskiej superprodukcji. Spotkanie z producentem wykonawczym odpowiedzialnym za realizację teasera do pełnometrażowego filmu o przygodach „Misia Uszatka” (szczegóły).

 

prezentacja_smallSpotkanie „Świeże bułeczki – prezentacja najnowszych produkcji polskich producentów animacji”, przygotowane przez Stowarzyszenie Producentów Polskiej Animacji (szczegóły).

 

Informacji na temat festiwalowych wydarzeń udzielają:
Paulina Zacharek (p.zacharek@momakin.pl)
Agnieszka Kowalewska-Skowron (a.kowalewska@momakin.pl)