Projekcje filmowe dla dzieci

W ramach festiwalu ANIMART odbędą się projekcje filmowe dla dzieci, podczas których zaprezentujemy najmłodszym widzom starannie dobrane animacje. Na projekcje obowiązują zapisy – prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres momakin@momakin.pl

KIEDY?: poniedziałek – piątek, godz. 9.00 – 10.00
DLA KOGO?: uczniowie szkół podstawowych

Rodzina_Treflikow/Rodzina Treflików (Polska, 2016)
Nowy polski serial animowany, kierowany do dzieci w wieku 3-6 lat. Rozśpiewani i roztańczeni bohaterowie zabiorą najmłodszych we wspaniałą podróż do świata pełnego magii, ale i bliskich, codziennych spraw.

 

 

 

 

 

 

 

 

/Tonky (Urugwaj, 2014)
Tonky to mały chłopiec, który poprzez zabawę odkrywa otaczający go świat. Jest on ciekawym wszystkiego dzieckiem, pomysłowym i twórczym. W codziennych zabawach często towarzyszy mu młodsza siostrzyczka – Mica.

 

 

Stukotki

/Stukotki (Holandia, 2013)
Bawią się, odkrywają świat, rozpadają się na części, aby złożyć się na nowo. Stukotki to cztery zabawne postaci. Każda z nich jest zbudowana z trzech bądź czterech odrębnych, kolorowych krążków, które mają zwyczaj zupełnie nieoczekiwanie się rozpadać, co zazwyczaj prowadzi do zabawnych sytuacji. Mali widzowie serialu mogą znaleźć w krótkich, prostych i zabawnych opowieściach odzwierciedlenie swoich codziennych dziecięcych doświadczeń.

 

Szczegółowych informacji na temat festiwalowych wydarzeń udzielają:
Paulina Zacharek (p.zacharek@momakin.pl)
Agnieszka Kowalewska-Skowron (a.kowalewska@momakin.pl)